Hinnakiri
Sõiduauto
Mahtuniversaal
ja maastur
Töö sisu
Sisepuhastus ja välipesu
50.-
60.-
Tolmuimeja ja suruõhuga salongi ja pagasiruumi puhastus, plastk ja nahkpindade puhastus spets. Ainega, klaaside puhastus seest spets. Ainega, salongi lõhnastmine. Liiva, pori ja muu mustuse leotus + survepesu, pigi ja soolade leotus. Šampooni pesu + loputus kummimattide pesu, uksevahede pesu, kuivatusvaha + loputus, kere ja uskevahede  kuivatus.
Pigipesu
45.-
55.-
Leotust, pigiplekkide põhjalikku eemaldamist, nanošampoonipesu, nanokuivatusvaha, põhjalikku kuivatust, uksevahede ning kummimattide pesu ja kuivatust.
Mootoripesu
25.-
25.-
Kapoti, kapoti äärte ja mootori puhastamine tolmust ja naftaproduktidest survepesu meetodil, suruõhuga kuivatus, teostatakse kliendi omal vastutusel.
Salongi kuivsisepuhastus
30.-
35.-
Salongi ja pagasiruumi puhastamist tolmuimeja ja suruõhuga, plast- ja puitpindade puhastamist spetsiaalsete vahenditega, pedaalide ja kummimattide hooldust, klaaside puhastust ning salongi lõhnastamist.
Salongi keemiline puhastus
al. 180.-
al. 220.-
Armatuurlaua, istmete, põranda, uksepolstrite, lae ja pakiruumi keemilist süvamärgpesu, plastik- ja nahkpindade pesu, hooldust nahakreemiga ning plastikukaitsevahendiga ja kuivatamist. Sisalab välipesu (tööaeg 24h).
Vahatamine püsivahaga
60.-
75.-
Auto välipesu koos pigieemaldusega, auto laki pinna töötlemist polümeer püsivahaga, mis tagavad värvile suurepärase läike ja pikaajalise kaitsekihi. Kaitsefaktor kuni 5 kuud.
Läigestamine
120.-
155.-
Auto ettevalmistamist (plastikliistude kinnikatmist maalriteibiga) ja töötlemist poleerimispastadega, kaitsevahatamist ning välisplastpindade puhastust ja hooldust.
Poleerimine
al. 240.-
al. 300.-
Auto ettevalmistamist (plastikliistude kinnikatmist maalriteibiga) ja mitme etapilist töötlemist poleerimispastadega, kaitsevahatamist ning välisplastpindade puhastust ja hooldust.
Salongi keemiline puhastus koos poleerimisega
al. 360.-
al. 420.-
Armatuurlaua, istmete, põranda, uksepolstrite, lae ja pakiruumi keemilist süvamärgpesu, plastik- ja nahkpindade pesu, hooldust nahakreemiga ning plastikukaitsevahendiga ja kuivatamist. Sisalab välipesu (tööaeg 24h). Auto ettevalmistamist (plastikliistude kinnikatmist maalriteibiga) ja mitme etapilist töötlemist poleerimispastadega, kaitsevahatamist ning välisplastpindade puhastust ja hooldust.
Poleerimine koos
Meguiar’s M188
Deep Crystal vahatamisega
al. 360.-
al. 420.-
Auto ettevalmistamist (plastikliistude kinnikatmist maalriteibiga) ja mitme etapilist töötlemist poleerimispastadega, kaitsevahatamist ning välisplastpindade puhastust ja hooldust.
Meguiar’s Mirror Glaze Deep Crystal Coating põhineb ülimalt progressiivsel tehnoloogial ning on suurepärase vetthülgavusega toode. Murranguline koostis tagab plekkidevaba ja libeda pinna lihtsa pealekandmisega. 
Toode põhineb polümeeridel, mis kasutavad kaasaegset teadust, et luua vastupidav kaitse, mis sõna otseses mõttes lükkab vee töödeldud pindadelt ära, kaitseb kuumuse ja kahjustavate UV kiirte eest.
See vähendab ka kriimustuste ohtu kuni 25%.
▪ Loob värvipinnale tugeva, läbipaistva kaitsekihi
▪ Eriti vastupidav ja kauakestav kaitse keskkonnasaaste, happevihmade ja kriimustuste eest
▪ Eriti tugevad vetthülgavad omadused
▪ Kaitseb kuumuse ja kahjustavate UV kiiret eest ka tugeva päikese käes.
Nahksisu hooldus
45.-
55.-
Nahkpindade puhastamist ja kreemitamist.
Salongi desinfitseerimine
30.-
30.-
Auto salongis ebameeldivate lõhnade eemaldamine spetsiaalse osooni generaatoriga, eemaldab enamus ebameeldivad haisud ja jätab puhta värske lõhna.
Klaasivaha
Nano-tech
35.-
35.-
Tuuleklaasi puhastamist ja töötlemist kahekomponentse NANOreaktiivse püsivahaga, mille toime kestab kuni 6 kuud.
Esitulede poleerimine
al. 25.- / tk
al. 25.- / tk
Tulede ettevalmistamist, lihvimist erinevate liivapaberitega, poleerimist erinevate poleerpastadega, vahatamist.
Värvi pisiparandused
al. 25.-
al. 25.-
Esiosa kivitäkked, parklates tekkinud ustekahjustused.