Hinnakiri

Sõiduauto

Mahtuniversaal
ja maastur

Töö sisu

Sisepuhastus ja välipesu

50.-

60.-

Tolmuimeja ja suruõhuga salongi ja pagasiruumi puhastus, plastk ja nahkpindade puhastus spets. Ainega, klaaside puhastus seest spets. Ainega, salongi lõhnastmine. Liiva, pori ja muu mustuse leotus + survepesu, pigi ja soolade leotus. Šampooni pesu + loputus kummimattide pesu, uksevahede pesu, kuivatusvaha + loputus, kere ja uskevahede  kuivatus.

Pigipesu

45.-

55.-

Leotust, pigiplekkide põhjalikku eemaldamist, nanošampoonipesu, nanokuivatusvaha, põhjalikku kuivatust, uksevahede ning kummimattide pesu ja kuivatust.

Mootoripesu

25.-

25.-

Kapoti, kapoti äärte ja mootori puhastamine tolmust ja naftaproduktidest survepesu meetodil, suruõhuga kuivatus, teostatakse kliendi omal vastutusel.

Salongi kuivsisepuhastus

30.-

35.-

Salongi ja pagasiruumi puhastamist tolmuimeja ja suruõhuga, plast- ja puitpindade puhastamist spetsiaalsete vahenditega, pedaalide ja kummimattide hooldust, klaaside puhastust ning salongi lõhnastamist.

Salongi keemiline puhastus

al. 120.-

al. 170.-

Armatuurlaua, istmete, põranda, uksepolstrite, lae ja pakiruumi keemilist süvamärgpesu, plastik- ja nahkpindade pesu, hooldust nahakreemiga ning plastikukaitsevahendiga ja kuivatamist. Sisalab välipesu (tööaeg 24h).

Vahatamine püsivahaga

60.-

75.-

Auto välipesu koos pigieemaldusega, auto laki pinna töötlemist polümeer püsivahaga, mis tagavad värvile suurepärase läike ja pikaajalise kaitsekihi. Kaitsefaktor kuni 5 kuud.

Läigestamine

120.-

155.-

Auto ettevalmistamist (plastikliistude kinnikatmist maalriteibiga) ja töötlemist poleerimispastadega, kaitsevahatamist ning välisplastpindade puhastust ja hooldust.

Poleerimine

al. 150.-

al. 200.-

Auto ettevalmistamist (plastikliistude kinnikatmist maalriteibiga) ja mitme etapilist töötlemist poleerimispastadega, kaitsevahatamist ning välisplastpindade puhastust ja hooldust.

Salongi keemiline puhastus koos poleerimisega

al. 360.-

al. 420.-

Armatuurlaua, istmete, põranda, uksepolstrite, lae ja pakiruumi keemilist süvamärgpesu, plastik- ja nahkpindade pesu, hooldust nahakreemiga ning plastikukaitsevahendiga ja kuivatamist. Sisalab välipesu (tööaeg 24h). Auto ettevalmistamist (plastikliistude kinnikatmist maalriteibiga) ja mitme etapilist töötlemist poleerimispastadega, kaitsevahatamist ning välisplastpindade puhastust ja hooldust.

Poleerimine koos
Meguiar’s M188
Deep Crystal vahatamisega

al. 360.-

al. 420.-

Auto ettevalmistamist (plastikliistude kinnikatmist maalriteibiga) ja mitme etapilist töötlemist poleerimispastadega, kaitsevahatamist ning välisplastpindade puhastust ja hooldust.
Meguiar’s Mirror Glaze Deep Crystal Coating põhineb ülimalt progressiivsel tehnoloogial ning on suurepärase vetthülgavusega toode. Murranguline koostis tagab plekkidevaba ja libeda pinna lihtsa pealekandmisega. 
Toode põhineb polümeeridel, mis kasutavad kaasaegset teadust, et luua vastupidav kaitse, mis sõna otseses mõttes lükkab vee töödeldud pindadelt ära, kaitseb kuumuse ja kahjustavate UV kiirte eest.
See vähendab ka kriimustuste ohtu kuni 25%.
▪ Loob värvipinnale tugeva, läbipaistva kaitsekihi
▪ Eriti vastupidav ja kauakestav kaitse keskkonnasaaste, happevihmade ja kriimustuste eest
▪ Eriti tugevad vetthülgavad omadused
▪ Kaitseb kuumuse ja kahjustavate UV kiiret eest ka tugeva päikese käes.

Nahksisu hooldus

45.-

55.-

Nahkpindade puhastamist ja kreemitamist.

Salongi desinfitseerimine

30.-

30.-

Auto salongis ebameeldivate lõhnade eemaldamine spetsiaalse osooni generaatoriga, eemaldab enamus ebameeldivad haisud ja jätab puhta värske lõhna.

Klaasivaha
Nano-tech

35.-

35.-

Tuuleklaasi puhastamist ja töötlemist kahekomponentse NANOreaktiivse püsivahaga, mille toime kestab kuni 6 kuud.

Esitulede poleerimine

al. 25.- / tk

al. 25.- / tk

Tulede ettevalmistamist, lihvimist erinevate liivapaberitega, poleerimist erinevate poleerpastadega, vahatamist.

Värvi pisiparandused

al. 25.-

al. 25.-

Esiosa kivitäkked, parklates tekkinud ustekahjustused.